Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Швейцария - Словения онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Любляна, Словения
    сьогодні
    +28 ℃
    21 липня
    +27 ℃
    22 липня
    +27 ℃
    23 липня
    +27 ℃
    24 липня
    +25 ℃
    25 липня
    +16 ℃

    Онлайн-сервіс аnywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків за напрямом Швейцария – Словения. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко та швидко!

    Словения (CH — SI) 

    На anwyayanyday.com.ua ви  зможете знайти та придбати дешеві авіаквитки у напрямку Швейцария - Словения: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Швейцария - Словения.

    Загальна інформація про переліт Швейцария - Словения

    Підготуйтеся до свого перельоту Швейцария в Словения перед тим, як шукати авіаквитки.

    Швейцария і Словения - цікаві країни, дізнайтеся про них більше.

    Інформація про країну вильоту: Швейцария

    • Назва країни англійською мовою: Switzerland.
    • Назва країни німецькою мовою: Schweiz.
    • Назва країни українською мовою: Швейцария.
    • Назва континенту англійською мовою: Europe.
    • Назва континенту німецькою мовою: Europa.
    • Назва континенту українською мовою: Європа.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Більш детальна інформація - на сторінці, присвяченій Швейцария.

    Інформація про країну прильоту: Словения

    • Назва країни англійською мовою: Slovenia.
    • Назва країни німецькою мовою: Slowenien.
    • Назва країни українською мовою: Словения.
    • Назва континенту англійською мовою:Europe.
    • Назва континенту німецькою мовою: Europa.
    • Назва континенту українською мовою: Європа.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Погода в Швейцария

    Підготуйтеся до відправлення Швейцария: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище

    Погода в Словения

    Підготуйтеся до поїздки в Словения: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище.

    Прямий рейс Швейцария в Словения

    Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Швейцария з Словения, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають Швейцария в Словения».

    Переліт з пересадкою Швейцария  в Словения

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Швейцария  в Словения, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Швейцария - Словения.

    Старайтеся купити авіаквитки Швейцария — Словения заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    Проживання в готелях

    Після того, як ви придбаєте авіаквитки в Словения, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Словения: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Словения в розділі Готелі на сайті anywayanyday.com.ua

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки міста Словения, а й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту або просто урізноманітнити свій відпочинок. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут свого туру: оціните свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете зробити таку екскурсію, заплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в обраних містах регіону і континенту в розділі Готелі сайту anywayanyday.com.ua

    Розклад авіарейсів
    Швейцария - Словения

    без пересадок на 20 липня 2017

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Adria Airways
    JP-365
    Цюріх,
    11:40
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    12:40
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SWISS
    LX-4244
    Цюріх,
    11:40
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    12:40
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2431
    Цюріх,
    11:40
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    12:40
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Adria Airways
    JP-311
    Цюріх,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    17:30
    Canadair 700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Adria Airways
    JP-311
    Цюріх,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    17:30
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SWISS
    LX-4248
    Цюріх,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    17:30
    Canadair 700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SWISS
    LX-4248
    Цюріх,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    17:30
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Adria Airways
    JP-307
    Цюріх,
    21:20
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    22:20
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Adria Airways
    JP-307
    Цюріх,
    21:20
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    22:20
    Canadair 900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SWISS
    LX-4246
    Цюріх,
    21:20
    1 ч. 0 хв.Brnik,
    22:20
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    11:40
    Рейс
    Adria Airways
    JP-365
    Приліт
    Brnik,
    12:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    11:40
    Рейс
    SWISS
    LX-4244
    Приліт
    Brnik,
    12:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    11:40
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2431
    Приліт
    Brnik,
    12:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    16:30
    Рейс
    Adria Airways
    JP-311
    Приліт
    Brnik,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    16:30
    Рейс
    Adria Airways
    JP-311
    Приліт
    Brnik,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    16:30
    Рейс
    SWISS
    LX-4248
    Приліт
    Brnik,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    16:30
    Рейс
    SWISS
    LX-4248
    Приліт
    Brnik,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    21:20
    Рейс
    Adria Airways
    JP-307
    Приліт
    Brnik,
    22:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    21:20
    Рейс
    Adria Airways
    JP-307
    Приліт
    Brnik,
    22:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Цюрих,
    21:20
    Рейс
    SWISS
    LX-4246
    Приліт
    Brnik,
    22:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд